Galerija
   
   
 

Vrijeme je za dobru zabavu!

Okušajte sreću na stolovima i apartima u najvećem zabavnom centru BiH, aveniji uzbudljive zabave, jedinstvene u Sarajevu.


Raznovrsna zabava koja domišljato odgovara svakoj vašoj želji. Coloseum predstavlja jedinu igraonicu u Bosni i Hercegovini  u kojoj se možete zabaviti na stolovima za igru, automatima i elektronskim ruletima.

 
 
 
 

Doček Nove godine 2012. 01

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .1st

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .2nd

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .3rd

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .4th

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .5th

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .6th

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .7th

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .8th

Doček Nove godine 2012. i 1.1.12 .9th

Aleksandra Radović 14.01.2012.

Aleksandra Radović 14.01.2012. 1

Aleksandra Radović 14.01.2012. 2

Aleksandra Radović 14.01.2012. 3

Aleksandra Radović 14.01.2012. 4

Aleksandra Radović 14.01.2012. 5

Aleksandra Radović 14.01.2012. 6

Aleksandra Radović 14.01.2012. 7

Opening Gala Salsa Show

Opening Gala Salsa Show 1

Opening Gala Salsa Show 2

Opening Gala Salsa Show 4

Opening Gala Salsa Show 5

Opening Gala Salsa Show 6

Opening Gala Salsa Show 7

Opening Gala Salsa Show 8

Valentinovo 14.02.2012.

Valentinovo 14.02.2012. 1

Valentinovo 14.02.2012. 2

Valentinovo 14.02.2012. 3

Valentinovo 14.02.2012. 4

Valentinovo 14.02.2012. 5

Crvena Jabuka 17.02.2012. Prime

Crvena Jabuka 17.02.2012.

Crvena Jabuka 17.02.2012. 1

Crvena Jabuka 17.02.2012. 2

Crvena Jabuka 17.02.2012. 3

Crvena Jabuka 17.02.2012. 4

Crvena Jabuka 17.02.2012. 5

Crvena Jabuka 17.02.2012. 6

Crvena Jabuka 17.02.2012. 7

Crvena Jabuka 17.02.2012. 8

Kiril Džajkovski 28.05.2011.

Kiril Džajkovski - 28.05.2011.

Zabranjeno pušenje 17.09.2011. 01

Zabranjeno pušenje 17.09.2011. 1

Gazde 8.10.2011.

9. godišnjica Coloseuma 22.10.2011.

9. godišnjica Coloseuma 22.10.2011. 1

9. godišnjica Coloseuma 22.10.2011. 2

9. godišnjica Coloseuma 22.10.2011. 3

9. godišnjica Coloseuma 22.10.2011. 4

Sarajevo Coloseum Open 2011 10 ball 27.10.2011

Sarajevo Coloseum Open 2011 10 ball - 27.10.2011

Halloween party - Kazoo 31.10.2011

Halloween party - Kazoo - 31.10.2011

Sar E Roma Crobos 06.11.2011.

Sar E Roma Crobos 06.11.2011. 1

Sar E Roma Crobos 06.11.2011. 2

Sar E Roma Crobos 06.11.2011. 3

Sar E Roma Crobos 06.11.2011. 4

Kao rani mraz - Film o Filmu 17.11.2011.

Kao rani mraz - Film o Filmu 17.11.2011. 1

Kao rani mraz - Film o Filmu 17.11.2011. 2

Kao rani mraz - Film o Filmu 17.11.2011. 3

Kao rani mraz - Film o Filmu 17.11.2011. 4

Flamingosi 03.12. 2011.

Flamingosi 03.12. 2011.1

Flamingosi 03.12. 2011.2

Flamingosi 03.12. 2011.3

Flamingosi 03.12. 2011.4

Coloseum Star SHOW 9.12.2011.

Coloseum Star SHOW 9.12.2011.1

Coloseum Star SHOW 9.12.2011.2

Coloseum Star SHOW 9.12.2011.3

Coloseum Star SHOW 9.12.2011.4

Coloseum Star SHOW 9.12.2011.5

Miss planete Zemlje Bi H 2012 -15.12.2011.

Miss planete Zemlje Bi H 2012 -15.12.2011. 1

Miss planete Zemlje Bi H 2012 -15.12.2011. 01

Miss planete Zemlje Bi H 2012 -15.12.2011.3

Miss planete Zemlje Bi H 2012 -15.12.2011.4

Massimo 17.12. 2011.

Massimo 17.12. 2011.1

Massimo 17.12. 2011. 2

Massimo 17.12. 2011. 3

Massimo 17.12. 2011.4

Neno Belan 24.12.2011.

Neno Belan 24.12.2011. 1

Neno Belan 24.12.2011. 2

Neno Belan 24.12.2011. 3

Neno Belan 24.12.2011. 4

Zabranjeno pušenje 17.09.2011. 1 01

 
« July - 2019 »
MTWTFSS
01020304050607
08091011121314
151617192021
22232425262728
293031 

NON-STOP ZABAVA!

Coloseum Club je otvoren 24 sata na dan, tokom cijele godine.

_______________

 
 
  Info Corporate Facebook
Park, Casino & Hotel Korona, Casino & Hotel Drive-in, Igralni Salon Aurora, Casino & Cabaret Mond, Casino & Cabaret Casino Larix, Igralni Salon Fontana, Casino & Cabaret Coloseum-Club, Casino & Cabaret Hotel Lipa Hotel Sabotin Hit Holidays - Kranjska Gora Hitstars.it
 
Coloseum Club | 71000 Sarajevo | Bosna and Hercegovina
Copyright Hit d.d. 2010 - All rights reserved | Terms of use | Created by